Movies
Ratings
136
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 4.0
HeatRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Spy GameRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0
RayRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Four BrothersRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
Conan the BarbarianRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 3.0