Titles you rated
The PrincessRated ★ 3.5- The Land of Morning CalmRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 3.5
Sorry We Missed YouRated ★ 2.0
Work to DoRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Wicked Little LettersRated ★ 3.0
A Dog's JourneyRated ★ 2.0
The Green InfernoRated ★ 2.0
Mungyeong: More than RoadsRated ★ 2.0- Dawn to DawnRated ★ 0.5
RevengeRated ★ 2.5
The Land of SeonghyeRated ★ 3.0
Rolling GirlRated ★ 3.0
The DressmakerRated ★ 4.0
The Noisy MansionRated ★ 3.0- 구원자Rated ★ 3.0
MariaRated ★ 0.5