Movies
Ratings
435
Gone GirlRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
Cats & DogsRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.5
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
The SignalRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
BeanRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.5