Titles you rated
Voices of a Distant StarRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Happy FlightRated ★ 4.5
My Pretend GirlfriendRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0
[REC]Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
[REC]²Rated ★ 4.0
She and Her CatRated ★ 5.0
Ju-on: The CurseRated ★ 4.0
Sing Salmon SingRated ★ 4.5
Until the Break of DawnRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
OnceRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0