Movies
Ratings
513
Joy RideRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
The Night of the UndeadRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 4.0
The CrossingRated ★ 3.0
Tokyo RaidersRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0