Titles you rated
Copying BeethovenRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
The Woman Next DoorRated ★ 3.0
TruthRated ★ 4.5
MichelangeloRated ★ 4.5
IdaRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 5.0
The KingmakerRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
The Eye of the StormRated ★ 4.0
Grace of MonacoRated ★ 5.0
Elsa & FredRated ★ 4.5
5 Flights UpRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Made in ItalyRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0