Movies
Ratings
105
IdentityRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5