Series
Ratings
16- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0