Series
Ratings
14
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 1.0
Criminal MindsRated ★ 1.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 0.5
Orphan BlackRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 2.0
Run, Jang MiRated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 2.0