Titles you rated
Mask GirlRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
The 100Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 0.5