Movies
Ratings
745
MissingRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5
High RiskRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 1.0
Frozen IIRated ★ 1.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
Rambo Last BloodRated ★ 1.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 1.0
ExitRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 1.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 3.5
Juror 8Rated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 1.5