Titles you rated
The AttorneyRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0