Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0