Titles you rated
The SwitchRated ★ 4.0
Absolutely AnythingRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 2.0
SaltRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 5.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
StokerRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5