Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Resident PlaybookRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0