Titles you rated
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
CartRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0