Series
Ratings
21- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
New HeartRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0