Titles you rated
GravityRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5