Titles you rated
UnbowedRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0