Movies
Ratings
48
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 4.5