Titles you rated
OverlordRated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 1.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
Black Butler 2Rated ★ 4.0
Love TractorRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
How to Keep a MummyRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Roommates of Poongduck 304Rated ★ 5.0
Cherry Blossoms After WinterRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 5.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 4.0- Brave Detectives 3Rated ★ 5.0
- Brave Detectives 2Rated ★ 5.0