Titles you rated
Knives OutRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Promising Young WomanRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5- Big fishRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Take Your PillsRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.0
After YangRated ★ 5.0
Operation Varsity Blues: The College Admissions ScandalRated ★ 3.0
The UnforgivableRated ★ 4.0
Athlete ARated ★ 4.0
Cowspiracy: The Sustainability SecretRated ★ 3.0
FyreRated ★ 3.0
The Social DilemmaRated ★ 3.5
TADA: A Portrait of Korean StartupsRated ★ 3.5
The Tinder SwindlerRated ★ 3.0