Series
Ratings
20
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5