Titles you rated
Birth SecretRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 4.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
Righteous LoveRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
Ohlala CoupleRated ★ 3.5
Hotel KingRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 2.5
Smile AgainRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0