Movies
Ratings
557
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
The ExecutionerRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 2.5- The Case of Hana & AliceRated ★ 3.5
Shirley: Visions of RealityRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 4.0
New York MinuteRated ★ 3.5