Movies
Ratings
15
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0