Movies
Ratings
30
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0