Movies
Ratings
48
The ConjuringRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
HopeRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0