Series
Ratings
12
Modern FamilyRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Tantei Gakuen QRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0- Palace of DreamsRated ★ 3.5
The Pillars of the EarthRated ★ 3.5
A Man's StoryRated ★ 3.5