Movies
Ratings
101
CocoRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5