Movies
Ratings
282
The TerminalRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Tales of the NightRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
RioRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
PocahontasRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 2.5