Series
Ratings
87
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 2.0
BarakamonRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.0
Berserk Season 1Rated ★ 2.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.5
- Toy SoldiersRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 1.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 1.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Eyeshield 21Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Dokgo RewindRated ★ 2.0