Titles you rated
The ProducersRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5