Movies
Ratings
369
FuryRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 0.5
Dancer in the DarkRated ★ 1.0
The President's BarberRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
No.3Rated ★ 3.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 4.5
Behind Enemy LinesRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 2.5
March of the PenguinsRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
Homeward Bound: The Incredible JourneyRated ★ 3.5
Life in a DayRated ★ 4.5
CarolRated ★ 1.5