Series
Ratings
19
GoblinRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0- DexterRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0