Movies
Ratings
16
InceptionRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.5