Series
Ratings
13
I Remember YouRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
 
Angel EyesRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 2.5
HealerRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 1.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
GhostRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0