Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Surf's UpRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 1.5
The LoraxRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0