Titles you rated
The World's EndRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 1.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The PurgeRated ★ 1.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 2.5
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
The Way He LooksRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 2.0
The Breaker UpperersRated ★ 2.0
Mother!Rated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
CircleRated ★ 1.5