Titles you rated
Home AloneRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 5.0
August RushRated ★ 1.5
TwentyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5