Titles you rated
The UpsideRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.0