Movies
Ratings
43
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Black DogRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Cries and WhispersRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 2.5
My Lucky StarsRated ★ 2.5
The Bride with White Hair 2Rated ★ 2.5