Movies
Ratings
32
SilencedRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0