Series
Ratings
31
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.5
HouseRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0