Series
Ratings
108
Descendants of the SunRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 1.0
CSI: MiamiRated ★ 2.5
Tears of the DragonRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0