Titles you rated
The End of the TourRated ★ 4.5
The GraduateRated ★ 4.0
Everybody Wants Some!!Rated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5
SolaninRated ★ 3.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.5
Boogie NightsRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0