Titles you rated
Delicious GuysRated ★ 3.5- 뻔하지 않은 이시짱의 우라기리 구루메Rated ★ 0.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0- Yeonu's SummerRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 2.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0