Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0