Movies
Ratings
472
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.5
AnimaRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0