Movies
Ratings
92
The Hateful EightRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.5